Održana svečana sjednica Gradskog vijeća povodom Dana Grada 2018. Održana svečana sjednica Gradskog vijeća povodom Dana Grada 2018.
Povodom Dana grada Gline održana je Svečana sjednica Gradskog vijeća kojoj su nazočili, uz članove izvršne vlasti, visoki gosti te predstavnici gradova i općina... Održana svečana sjednica Gradskog vijeća povodom Dana Grada 2018.

Povodom Dana grada Gline održana je Svečana sjednica Gradskog vijeća kojoj su nazočili, uz članove izvršne vlasti, visoki gosti te predstavnici gradova i općina s područja Sisačko-moslavačke županije.

Na kraju Svečane sjednice uručene su zahvalnice Radio Televiziji Banovina, Gradskom društvu Crvenog križa Grada Gline, Vatrogasnoj zajednici Grada Gline i Udruzi mažoretkinja Glinske banice za uloženi rad i trud u svrhu promidžbe grada Gline.