Odluka o dodjeli sredstava za izradu Strateškog plana razvoja gospodarskog sektora Grada Gline – područje informatika za razdoblje od 2018. do 2023. g. Odluka o dodjeli sredstava za izradu Strateškog plana razvoja gospodarskog sektora Grada Gline – područje informatika za razdoblje od 2018. do 2023. g.
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju donijela je Odluku o dodjeli sredstava za ulaganje u izradu Strateškog plana razvoja gospodarskog sektora... Odluka o dodjeli sredstava za izradu Strateškog plana razvoja gospodarskog sektora Grada Gline – područje informatika za razdoblje od 2018. do 2023. g.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju donijela je Odluku o dodjeli sredstava za ulaganje u izradu Strateškog plana razvoja gospodarskog sektora Grada Gline – područje informatika za razdoblje od 2018. do 2023. godine.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 150.000,00 kn.