U povodu, a uoči obilježavanja 26. godišnjice sjećanja na žrtve Vukovara – Grada heroja, gradonačelnik Grada Gline Stjepan Kostanjević s djecom Dječjeg vrtića „Bubamara“ i učenicima Osnovne i Srednje škole Glina, zapalit će svijeće duž cijele Vukovarske ulice, u znak zahvalnosti i suosjećanja za poginule vukovarske branitelje i za sve poginule u obrani Domovine.

Pozivamo sve braniteljske udruge, gradske vijećnike, ustanove, tvrtke i sve Glinjanke i Glinjane da nam se pridružite u petak, 17. studenog 2017. godine od 9,45 sati  kod Srednje škole Glina kada ćemo krenuti u koloni prema križanju Vukovarske ulice i Žrtava Domovinskog rata, odakle kreće paljenje svijeća.

Također, apeliramo na naše sugrađane da u znak suosjećanja s Gradom herojom na godišnjicu stradanja zapale svijeće u svojim prozorima.