Gradonačelnik na Skupštini Zavičajnog kluba Skela Gradonačelnik na Skupštini Zavičajnog kluba Skela
Na izvanrednoj skupštini Zavičajnog kluba Skela, na kojoj je predsjednik Mladen Štajdohar prezentirao odluku o kupnji kuće za potrebe rada kluba, prisustvovao je gradonačelnik Grada Gline... Gradonačelnik na Skupštini Zavičajnog kluba Skela

Na izvanrednoj skupštini Zavičajnog kluba Skela, na kojoj je predsjednik Mladen Štajdohar prezentirao odluku o kupnji kuće za potrebe rada kluba, prisustvovao je gradonačelnik Grada Gline Stjepan Kostanjević i župan Sisačko-moslavačke županije Ivo Žinić.

Iako je naselje Skela u potpunosti asfaltirano, postoje brojni infrastrukturni zahvati koji mogu pridonijeti da Skela bude još ugodnije mjesto za život. Osim mještana Skele, to je cilj i Gradu Glini, naglasio je ovom prilikom glinski gradonačelnik Stjepan Kostanjević. Također, zajedno sa Županijom, Grad će pomoći pri kupnji kuće te sanacije ceste.

Foto: www.smz.hr