12. obljetnica ustrojavanja 2. mehanizirane bojne „GROMOVI“ i otvorenje Spomen sobe “GROMOVI” 12. obljetnica ustrojavanja 2. mehanizirane bojne „GROMOVI“ i otvorenje Spomen sobe “GROMOVI”
Gradonačelnik Stjepan Kostanjević, u petak, 17. svibnja 2019. godine, u vojarni „Pukovnik Predrag Matanović“ u Petrinji nazočio svečanosti otvaranja Spomen sobe 2. gardijske brigade... 12. obljetnica ustrojavanja 2. mehanizirane bojne „GROMOVI“ i otvorenje Spomen sobe “GROMOVI”

Gradonačelnik Stjepan Kostanjević, u petak, 17. svibnja 2019. godine, u vojarni „Pukovnik Predrag Matanović“ u Petrinji nazočio svečanosti otvaranja Spomen sobe 2. gardijske brigade „GROMOVI“ i 12. obljetnice ustrojavanja 2. mehanizirane bojne „GROMOVI“.

Foto: www.smz.hr