Obavještavamo sve korisnike proračuna Grada Gline u 2021. godini (udruge u kulturi, ostale udruge, zavičajne klubove, udruge proizašle iz domovinskog rada i vjerske zajednice) koji su ostvarile pravo na sredstva iz proračuna Grada Gline u 2021. godini Odlukom gradonačelnika za financiranje projekata, programa i manifestacija udruga kao i programa i projekata financiranih sredstvima za donacije i pokroviteljstva, da su obvezni dostaviti izvješće na obrascu broj 8, kao i obrazac PROR-POT najkasnije do 31. siječnja 2022. ili tražiti odgodu za isto. Za sva eventualna pitanja možete kontaktirati referenta za poslove društvenih djelatnosti Duška Gruborovića, tel: 044/551-607, mail: drustvene.djelatnosti@grad-glina.hr .

Obrazac IZVJEŠĆE za 2021.- Obrazac

PROR-POT -na webuWQ