U tijeku je izvođenje radova na održavanju nerazvrstane ceste NC 364 Cestarići u naselju Šatornja. Radovi će omogućiti bolju prometnu povezanost lokalnog stanovništva s okolnim naseljima i gradskim središtem.

Predviđena vrijednost za izvođenje predmetnih radova iznosi 1.043.480,60 kn bez PDV-a, ukupno s PDV-om 1.304.350,75 kn.

Dio radova financirati će se iz Programa održavanje komunalne infrastrukture Grada Gline za 2021. i 2022. godinu kroz održavanje nerazvrstanih cesta, a dio radova iz sredstava osiguranih putem prijava Grada Gline na javne pozive za potpore i sufinanciranje.

Grad Glina je zahtjevom za potporu po Javnom pozivu za nominiranje projekta i aktivnosti za dodjelu financijske potpore za održivi povratak na potpomognuta područja i posebne državne skrbi od RH, Središnjeg državnog ureda za obnovu i stambeno zbrinjavanje osigurao financijsku potporu za izvođenje predmetnih radova u iznosu 253.388,00 kn.

Zahtjevom za sufinanciranje po Javnom pozivu za sufinanciranje projekata gradova i općina za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2021. godini od RH, Ministarstva prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine Grad Glina osigurao je  sredstva za sufinanciranje izvođenja predmetnih radova u iznosu 171.240,00 kn.