Županijsko natjecanja iz geografije održano u Osnovnoj školi Glina Županijsko natjecanja iz geografije održano u Osnovnoj školi Glina
Osnovna škola Glina 18.3.2019. g. bila je domaćin Županijskog natjecanja iz geografije. Na natjecanju je sudjelovalo 46 učenika osnovnih škola i 10 učenika srednjih... Županijsko natjecanja iz geografije održano u Osnovnoj školi Glina

Osnovna škola Glina 18.3.2019. g. bila je domaćin Županijskog natjecanja iz geografije. Na natjecanju je sudjelovalo 46 učenika osnovnih škola i 10 učenika srednjih škola Sisačko-moslavačke županije koje je pratilo 28 učitelja i nastavnika mentora.

Zamjenik gradonačelnika Dario Žinić u ime gradonačelnika pozdravio je sve učitelje, mentore i natjecatelje te im je poželio sve najbolje.