Brojne Glinjanke i Glinjani te njihovi prijatelji, Novu godinu dočekali su u Parku bana Josipa Jelačića. Za dobru atmosferu bio je zadužen Maraton band, a građani su se mogli zagrijati uz kuhano vino.

Nakon spektakularnog vatrometa, čestitku je okupljenima uputio gradonačelnik Grada Gline, Stjepan Kostanjević, uz puno sreće i zdravlja u novoj godini. Svima se zahvalio na brojnom dolasku unatoč niskoj temperaturi. Također je istaknuo da građani zaslužuju ovakav doček, koji će sljedeće godine biti još i bolji.

Novu godinu odlučio je u Glini dočekati i župan Sisačko-moslavačke županije, Ivo Žinić, koji je uputio čestitke te poručio da je ovo naša godina, godina mladih, koje je pozvao da ostanu u Glini i našoj županiji.

Predsjednik Gradskog vijeća, Stjepan Grudenić, zaželio je puno zdravlja i ljubavi povodom nove godine u ime članova Gradskog vijeća i u svoje osobno ime.