Učenici Srednje škole Glina, na svečanom program održanom 28. lipnja u školskoj dvorani, primili su svoje završne svjedodžbe te pohvalnice za odličan uspjeh i uzorno vladanje. Na podjeli su sudjelovali nastavnici, te razrednici maturanata. Svjedodžbe im je uručila ravnateljica Marija Margušić-Novosel, koja je veoma ponosna na svih 100 maturanata iz opće gimnazije te usmjerenja ekonomist, prodavač i elektrotehničar.

Na svečanoj podjeli sudjelovao je i gradonačelnik Grada Gline, Stjepan Kostanjević, koji je maturantima poželio uspjeh prilikom upisa na fakultete te puno sreće prilikom traženja posla, s nadom da će se bar netko od 100 maturanata zaposliti u Glini.

Gradonačelnik je dodao i da će se Grad Glina potruditi stvoriti preduvjete za otvaranje radnih mjesta za mlade u našem gradu, kako bi upravo ovdje nastavili svoj životni put.