Snježni pokladni utorak razveselio je djecu i odrasle u Gradu Glini Snježni pokladni utorak razveselio je djecu i odrasle u Gradu Glini
Snježni pokladni utorak razveselio je djecu i odrasle u našem gradu. Bijele pahulje mališanima iz vrtića malo su poremetile plan, ali oni su brzo... Snježni pokladni utorak razveselio je djecu i odrasle u Gradu Glini

Snježni pokladni utorak razveselio je djecu i odrasle u našem gradu. Bijele pahulje mališanima iz vrtića malo su poremetile plan, ali oni su brzo osmislili  i organizirali karneval u vrtiću. Posjetio ih je u veselom karnevalskom ozračju i gradonačelnik Grada Gline gospodin Milan Bakšić te podijelio fine krafne.  Karnevalska povorka, u kojoj su sudjelovali  učitelji, razredi  osnovne i srednje  škole prošli su središtem grada. Ispred zgrade gradske uprave u veselom karnevalskom ozračju gradonačelnik Grada Gline g. Milan Bakšić počastio ih je krafnama.

Facebook photo album…