RADOVI NA UREĐENJU KORITA POTOKA STARA MAJA RADOVI NA UREĐENJU KORITA POTOKA STARA MAJA
Danas, 5. veljače 2016. godine, gradonačelnik Stjepan Kostanjević, održao je radni sastanak s predstavnicima sektora za održavanje i promet Hrvatskih cesta. Tema radnog sastanka... RADOVI NA UREĐENJU KORITA POTOKA STARA MAJA

Tema radnog sastanka je projekt rekonstrukcije korita potoka Stara Maja.

„Uređenjem korita potoka Stare Maje želimo spriječiti utjecaj vremenskih neprilika, zaštiti stanovnike i obradive površine na području Grada Gline. Nadogradnja sustava obrane od poplava je od iznimne važnosti za cjelokupno područje grada i njegove stanovnike.“