Prva godišnjica Doma za starije osobe Glina Prva godišnjica Doma za starije osobe Glina
Gradonačelnik Stjepan Kostanjević sa svojim zamjenicima, Darijem Žinićem i Brankom Bakšić te sa svojim suradnicima, prisustvovao je 07.05.2019. g. svečanom obilježavanju prve godišnjice postojanja i... Prva godišnjica Doma za starije osobe Glina

Gradonačelnik Stjepan Kostanjević sa svojim zamjenicima, Darijem Žinićem i Brankom Bakšić te sa svojim suradnicima, prisustvovao je 07.05.2019. g. svečanom obilježavanju prve godišnjice postojanja i rada Doma za starije osobe Glina.

Uz mnogobrojne goste, obilježavanju su prisustvovali župan Sisačko-moslavačke županije Ivo Žinić, predsjednica Županijske skupštine Ivanka Roksandić te zamjenici župana Roman Rosavec i Ivan Celjak, pomoćnica ministrice za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Maja Vučinić Knežević te ravnatelj Državne Geodetske uprave Damir Šantek.

Ravnateljica Doma za starije Glina Renata Tominović-Ceković zahvalila se svima koji financiraju i podržavaju rad Doma, jednog od najmodernijih u Republici Hrvatskoj.