Pozivamo Vas na prezentaciju koju HGK Županijska komora Sisak organizira u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Područnim uredom Sisak i Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, a uz podršku Grada Gline u četvrtak, 23. travnja 2015. godine s početkom u 10.00 sati, Gradska vijećnica Trg bana J. Jelačića 2, Glina

Na prezentaciji će se poslodavcima i svim zainteresiranima predstaviti:

• usluge i aktivnosti Hrvatske gospodarske komore
  • mjere aktivne politike zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
  • programi Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR)

Prezentaciju će održati predstavnici HGK Županijske komore Sisak, HZZ Područnog ureda Sisak te HBOR-a.

Prezentacije se organiziraju s ciljem upoznavanja gospodarstvenika s uslugama HGK, posebice novim uslugama (Poduzetnik -izvoznik, Moj EU projekt vaučer, Tenderi, mobilni timovi ), zatim s uvjetima i načinima korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja koje se provode u 2015. godini, kao i dobivanja informacija o konkretnim potporama HBOR-a.

U očekivanju Vašeg dolaska, srdačno Vas pozdravljamo!

Molim Vas da svoje sudjelovanje potvrdite putem prijavnice (u prilogu) na e-mail: hgksk@hgk.hr ili na telefon: 044/522-583.

U očekivanju Vašeg dolaska, srdačno Vas pozdravljamo!

S poštovanjem,

DIREKTOR ŽK SISAK                                                                 PREDSJEDNIK ŽK SISAK

Brankica Grd,v.r.                                                                              Boris Mesarić,v.r.