Otvoren Društveni dom u Gornjem Selištu Otvoren Društveni dom u Gornjem Selištu
Šezdesetak žitelja Gornjeg Selišta, naselja udaljenog svega tri kilometra od centra Gline, proslavilo je obnovu društvenog doma. “Dugo godina smo čekali obnovu doma koji... Otvoren Društveni dom u Gornjem Selištu

“Dugo godina smo čekali obnovu doma koji je sada, uz pomoć grada i samih mještana, pri kraju no može se koristiti. Zadnje, završne radove očekujemo sljedeće godine. Dom će se koristiti za druženja i razne aktivnosti. Zahvaljujem mještanima koji su svojim radom, uz financijsku i drugu pomoć Grada, Javnih radova i Komunalca, pomogli što bržem dovršetku ovog objekta koji će služiti na dobrobit stanovništva”, poručio je glinski gradonačelnik Stjepan Kostanjević, koji je također prisustvovao otvorenju.

Na otvorenju društvenog doma bila je prisutna i zamjenica gradonačelnika Branka Bakšuć iz redova srpske nacionalne manjine.