Održana 21. redovna sjednica Skupštine VZ Grada Gline Održana 21. redovna sjednica Skupštine VZ Grada Gline
Gradonačelnik Stjepan Kostanjević nazočio je 21. redovnoj sjednici Skupštine Vatrogasne zajednice Grada Gline 18.04.2018. godine. Uz gradonačelnika, sjednici je nazočio župan Sisačko-moslavačke županije Ivo... Održana 21. redovna sjednica Skupštine VZ Grada Gline

Uz gradonačelnika, sjednici je nazočio župan Sisačko-moslavačke županije Ivo Žinić, predsjednik Gradskog vijeća Glina Željko Šešerin, predsjednik Vatrogasne zajednice Sisačko-moslavačke županije Mijo Brlečić, tajnik VZ SMŽ, Vlado Brlečić, direktor VATROPROMET d.o.o. Nenad Radojčić, predstavnici VZ Grada Petrinje, DVD-Kravarsko, Knjigovodstveni servis Šoštarić, delegati Skupštine iz DVD-e članica VZ Grada Gline.