Novi stipendisti na prijemu kod gradonačelnika Novi stipendisti na prijemu kod gradonačelnika
Gradonačelnik Stjepan Kostanjević primio je studente koji će od ove godine dobivati stipendiju Grada Gline. Također, u ime učenika srednje škole, na prijemu kod... Novi stipendisti na prijemu kod gradonačelnika

Također, u ime učenika srednje škole, na prijemu kod gradonačelnika bili su i roditelji čija će djeca dobivati stipendiju.

Stipendistima gradonačelnik je zaželio sve najbolje u novoj godini i puno uspjeha u polaganju nadolazećih kolokvija i ispita. Stipendisti i roditelji učenika zahvalili su se na stipendijama koje će im pomoći u njihovom školovanju.