Blagdan Preobraženja Gospodnjeg u Maloj Solini Blagdan Preobraženja Gospodnjeg u Maloj Solini
U sklopu proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana grada Gline, u Maloj Solini obilježen je blagdan Preobraženja Gospodnjeg i... Blagdan Preobraženja Gospodnjeg u Maloj Solini

U sklopu proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana grada Gline, u Maloj Solini obilježen je blagdan Preobraženja Gospodnjeg i Dan Male Soline. Nakon svete mise koju je predvodio glinski župnik, velečasni Ivica Mađer, brojne goste, među kojima su bili gradonačelnik Grada Gline Stjepan Kostanjević i predsjednik Gradskog vijeća Grada Gline Željko Šešerin, zabavljao je VG band.