3. sjednica Gradskog vijeća Grada Gline 03. lipnja 2014.g. (utorak) 3. sjednica Gradskog vijeća Grada Gline 03. lipnja 2014.g. (utorak)
Gradsko vijeće Grada Gline održalo je 3. sjednicu dana 03. lipnja 2014.g. (utorak) u Hrvatskom domu u Glini, S. i A. Radića... 3. sjednica Gradskog vijeća Grada Gline 03. lipnja 2014.g. (utorak)

[youtube id=”XJlZT-Rnpxg”]

Gradsko vijeće Grada Gline održalo je 3. sjednicu dana 03. lipnja 2014.g. (utorak) u Hrvatskom domu u Glini, S. i A. Radića 10

1. Usvajanje zapisnika s 2. sjednice Gradskog vijeća
  2. Polaganje prisege gradonačelnika Grada Gline i zamjenika gradonačelnika Grada Gline
  3. Poslovanje trgovačkog društva „Komunalac Glina“ d.o.o. u periodu 2009. do danas
  4. Odluka o prijedlogu kandidata za imenovanje članova Nadzornog odbora trgovačkog društva „Komunalac Glina“ d.o.o.
  5. Odluka o osnivanju trgovačkog društva „Vodovod Glina“ društvo s ograničenom odgovornošću.