Zavičajnom klubu Joševica 10.000 kuna za uređenje dječjeg igrališta Zavičajnom klubu Joševica 10.000 kuna za uređenje dječjeg igrališta
Zavičajni klub Joševica održao je u petak 28. srpnja 2017. Početnu konferenciju za provođenje građanske akcije “Uređenja dječjeg igrališta” u Joševici za koje je... Zavičajnom klubu Joševica 10.000 kuna za uređenje dječjeg igrališta

Zavičajni klub Joševica održao je u petak 28. srpnja 2017. Početnu konferenciju za provođenje građanske akcije “Uređenja dječjeg igrališta” u Joševici za koje je ovom klubu odobreno 10.000 kuna za njegovu provedbu.

Predsjednik Zavičajnog kluba Nikola Žarinac izjavio je da je na konferenciji bilo prisutno 30-ak osoba, tj. članova kluba i roditelja. Posebno ih je radovalo što je na konferenciju došao i gradonačelnik Grada Gline, Stjepan Kostanjević, te direktor Agencije za razvoj Grada Gline, Marko Rukavina i djelatnica Agencije, Mirela Rovišan, koji su pripremali i izradili projekt.

Foto: www.radio-banovina.hr