U prvom tjednu prijava na 6.3.1. za poljoprivredna gospodarstva prijavljeno projekata vrijednih 739.000 kuna U prvom tjednu prijava na 6.3.1. za poljoprivredna gospodarstva prijavljeno projekata vrijednih 739.000 kuna
Agencija za razvoj Grada Gline u prvom tjednu podnošenja prijava na natječaj za provedbu tipa operacije 6.3.1. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava” u sklopu... U prvom tjednu prijava na 6.3.1. za poljoprivredna gospodarstva prijavljeno projekata vrijednih 739.000 kuna

Agencija za razvoj Grada Gline u prvom tjednu podnošenja prijava na natječaj za provedbu tipa operacije 6.3.1. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava” u sklopu Programa ruralnog razvoja prijavila je projekte u vrijednosti 739.390 kuna.

Glinska razvojna agencija poziva zainteresirana poljoprivredna gospodarstva ekonomske veličine između 2.000 i 7.999 eura da se jave u prostor Agencije, Trg bana Josipa Jelačića 2, do 17. ožujka kako bi se na vrijeme izradio poslovni plan i otvorilo korisničko sučelje u Agronetu.

Više o natječaju možete pogledati ovdje.