Sisački Sajam cvijeća od 16. do 18. svibnja Sisački Sajam cvijeća od 16. do 18. svibnja
Pod pokroviteljstvom gradonačelnice Grada Siska Kristine Ikić Baniček, Grad Sisak će i ove godine organizirati Sajam cvijeća, a ovogodišnja tema nosi naziv  „Dome, slatki... Sisački Sajam cvijeća od 16. do 18. svibnja

Pod pokroviteljstvom gradonačelnice Grada Siska Kristine Ikić Baniček, Grad Sisak će i ove godine organizirati Sajam cvijeća, a ovogodišnja tema nosi naziv  „Dome, slatki dome“. Sisačka cvjetna bajka održat će se od 16. do 18. svibnja na prostoru Šetališta Vladimira Nazora.

Tim povodom, gradonačelnica poziva sve zainteresirane da sudjeluju u ovoj manifestaciji i tako svatko na svoj način pomogne u uljepšavanju našeg zajedničkog doma, grada Siska.

Više o Sajmu cvijeća u dokumentima u privitku teksta.

Sisački Sajam cvijeća od 16. do 18. svibnja