Rezultati malonogometnog turnira povodom Dana Grada Gline 2017. Rezultati malonogometnog turnira povodom Dana Grada Gline 2017.
Nakon nekoliko godina pauze, ponovno je povodom Dana Grada Gline održan malonogometni turnir. Trajao je tri dana, a osam ekipa natjecalo se za veliki... Rezultati malonogometnog turnira povodom Dana Grada Gline 2017.

Nakon nekoliko godina pauze, ponovno je povodom Dana Grada Gline održan malonogometni turnir. Trajao je tri dana, a osam ekipa natjecalo se za veliki pehar. Četiri najbolja tima razigravala su se kroz poluzavršnicu i završnicu.

Zamjenik gradonačelnika Dario Žinić komentirao je da je na kraju pobijedio sport! Gledatelji su srčano bodrili, a igrači još srčanije trčali za loptom u želji da konačan rezultat bude na njihovoj strani.

Turnir je osvojila ekipa caffe bara „KO“, drugi su bili igrači caffe bara „Chivas“, treće mjesto osvojili su Frizeri, a onaj „drveni“ pehar Spajić bar!