Realizacija projekta „Vanjskog uređenja dječjeg vrtića i jaslica“ Realizacija projekta „Vanjskog uređenja dječjeg vrtića i jaslica“
U Dječjem vrtiću Bubamara realizira se projekt „Vanjskog uređenja dječjeg vrtića i jaslica“. Ovaj projekt nominiran je pri Ministarstarstvu regionalnog razvoja i fondova EU. ... Realizacija projekta „Vanjskog uređenja dječjeg vrtića i jaslica“

U Dječjem vrtiću Bubamara realizira se projekt „Vanjskog uređenja dječjeg vrtića i jaslica“. Ovaj projekt nominiran je pri Ministarstarstvu regionalnog razvoja i fondova EU.  Nadležno Ministarstvo pozitivno je ocijenilo Projekt i sudjeluje u financiranju dijela spomenutih troškova. Za 2012. godinu ugovoreni su radovi u iznosu 434.150,00 kuna od toga Ministarstvo RRFEU sufinancira 300.000,00 kuna, a preostali dio Grad Glina iz vlastitog Proračuna.