Program proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Gline 2014 Program proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Gline 2014
26. srpanj 2014. (subota) 16.30 h – Športsko natjecanje ”Jukinac 2014” na igralištu ”Gmajna”, Jukinac 02. kolovoz 2014. (subota) 08.00 h – Memorijalni ribolovni... Program proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Gline 2014
Program proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Gline 2014
26. srpanj 2014. (subota)

16.30 h – Športsko natjecanje ”Jukinac 2014” na igralištu ”Gmajna”, Jukinac

02. kolovoz 2014. (subota)

08.00 h – Memorijalni ribolovni kup „Darko Lisac“ (Bajer)
09.00 h – Biciklijada (Start :Jelačićev park – Cilj: Top Terme Topusko)
12.00 h – Odbojkaški turnir ekipa (ŠRC „Banovac“) Glina

03. kolovoz 2014. (nedjelja)

15.00 h – Košarkaški turnir ekipa (ŠRC „Banovac“) Glina
18.00 h – Prijateljska nogometna utakmica NK SEGESTA (Sisak) – ŠNK BANOVAC
21.00 h – Koncert OPĆA OPASNOST (ŠRC „Banovac“) Glina
00.00 h – Koncert DBEND (ŠRC „Banovac“) Glina

04. kolovoz 2014. (ponedjeljak)

15.00 h – Košarkaški turnir (3 na 3) (ŠRC „Banovac“) Glina
17.00 h – Streličarstvo (pokazna vježba gađanja meta) (ŠRC „Banovac“) Glina
21.00 h – Koncert GAZDE (ŠRC „Banovac“) Glina

05. kolovoz 2014. (utorak)

15.00 h – Natjecanje lovačkih i ribolovnih udruga u kuhanju paprikaša (Jelačićev Park)
15.00 h – Izložba tradicijskih i umjetničkih obrta (Jelačićev Park)
15.00 h – Predstavljanje ureda LAG-a ”Zrinska gora – Turopolje” (Jelačićev Park)
16.00 h – Odbojkaški turnir (3 na 3) na pijesku (ŠRC „Banovac“) Glina
17.00 h – Utrka na rolama ( ispred zgrade gradske uprave)
17.30 h – Nastup KUD-ova (Jelačićev Park) i podjela zahvalnica
19.00 h – Nastup udruge „Contessa“
21.00 h – Koncert COLONIA (ŠRC „Banovac“) Glina

06. kolovoz 2014. (srijeda)

09.30 h – Svečana sjednica Gradskog vijeća
10.30 h – Polaganje vijenaca kod Središnjeg križa
11.00 h – Sv. misa u župnoj crkvi Sv. I. Nepomuka
12.00 h – Dan logora Glina, polaganje vijenca ispred spomen ploče Kaznionica Glina
12.30 h – 19. obljetnica pobjede OSRH G. Viduševac
17.00 h – Blagdan Preobraženja – sv. misa u M. Solini
18.00 h – Zabavni program uz grupu „SJAJ“ u M. Solini

09. kolovoz (subota)

09.00 h – Natjecanje u gađanju glinenih golubova LU „Lane“ Bučica u G. Bučici

10. kolovoz 2014. (nedjelja)

09.00 h – Natjecanje u gađanju glinenih golubova LU „Lane“ Bučica u G. Bučici

07. rujan 2014. (nedjelja)

17.00 h – Angelski susreti u G. Viduševcu

Nema komentara za sada.

Budite prvi koji će ostaviti komentar ispod.