Danas 28. prosinca u Gradskoj upravi Grada Gline održano je svečano uručenje ugovora o stipendiranju.Temeljem provedenog javnog natječaja dodijeljeno je šest stipendija studentima sa područja Grada Gline. Pravo prijave na natječaj imali su redovni studenti koji su državljani Republike Hrvatske sa stalnim prebivalištem na području Grada Gline, a koji su studenti druge ili više godine studija i koji su na prethodnim godinama studija ostvarili prosjek ocjena najmanje 3,5. Stipendije se isplaćuju studentima svih 12 mjeseci u iznosu od 800,00 kuna. Stipendije je studentima podijelio gradonačelnik Grada Gline Stjepan Kostanjević. S obzirom da se gradonačelnik posebno zalaže za uspjeh i daljnji razvoj i ostanak mladih u Glini svima prisutnima čestitao je na uspjehu i poželio im sretan i uspješan nastavak studiranja. Također gradonačelnik Kostanjević se nada budućem zaposlenju novih, mladih generacija. Mladi su naš ponos i uspjeh, rekao je gradonačelnik Stjepan Kostanjević.