Natječaj za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola s područja Grada Gline Natječaj za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola s područja Grada Gline
Grad Glina će u školskoj godini 2016/17. dodijeliti 5 stipendija u pojedinačnom iznosu od 400,00 kn mjesečno učenicima srednjih škola s područja Grada Gline.... Natječaj za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola s područja Grada Gline

Pravo prijave na natječaj imaju redovni učenici srednjih škola koji su državljani RH sa stalnim prebivalištem na području Grada Gline, a koji se školuju za deficitarna zanimanja na području Grada Gline i to: limar, krovopokrivač, mesar, tesar, slastičar, dimnjačar, zavarivač i zidar.

Natječaj za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola s područja Grada Gline