Ministarstvo graditeljstva Gradu Glini odobrilo 250.000 kn za održavanje nerazvrstanih cesta Ministarstvo graditeljstva Gradu Glini odobrilo 250.000 kn za održavanje nerazvrstanih cesta
Temeljem prijave koju je podnio gradski Upravni odjel za gospodarske djelatnosti, prostorno uređenje, gradnju i gradsku imovinu, na Javni poziv za raspoređivanje i korištenje sredstava... Ministarstvo graditeljstva Gradu Glini odobrilo 250.000 kn za održavanje nerazvrstanih cesta

Temeljem prijave koju je podnio gradski Upravni odjel za gospodarske djelatnosti, prostorno uređenje, gradnju i gradsku imovinu, na Javni poziv za raspoređivanje i korištenje sredstava kapitalnih pomoći gradovima i općinama za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda za 2017. godinu u cilju poticanja razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanja komunalnog standarda na području jedinica lokalne samouprave Ministarstva graditeljstva i prostornoga uređenja Gradu Glini odobrena su sredstva financijske pomoći u iznosu od 250.000 kn za tekuće održavanje nerazvrstanih cesta – dio nerazvrstane ceste NC 217 Gornji Viduševac – od D. Viduševca do D31 i dio NC 366 Šatornja –Pariz.