Kulturni život Gline – s radom počela web stranica “Galerija Zlatko Šulentić u Glini” Kulturni život Gline – s radom počela web stranica “Galerija Zlatko Šulentić u Glini”
U bogatoj kulturnoj riznici Grada Gline, osim najpoznatijih imena poput Josipa Runjanina i Josipa Jelačića, te onih manje poznatih kao što su časnici i... Kulturni život Gline – s radom počela web stranica “Galerija Zlatko Šulentić u Glini”

U bogatoj kulturnoj riznici Grada Gline, osim najpoznatijih imena poput Josipa Runjanina i Josipa Jelačića, te onih manje poznatih kao što su časnici i pjesnici Ivan Trnski i Petar Preradović, književnik Ante Kovačić, kipar Simeon Roksandić, karikaturist Pjer Križanić i skladatelj Natko Devčić, iznimno važno mjesto zauzima i poznati hrvatski slikar Zlatko Šulentić (1893–1971).

Više na Galerija Zlatko Šulentić u Glini