Gradonačelnik sa srednjoškolcima i nastavnicima posjetio Vukovar Gradonačelnik sa srednjoškolcima i nastavnicima posjetio Vukovar
Gradonačelnik Stjepan Kostanjević zajedno s učenicima i nastavnicima Srednje škole Glina sudjelovao je na Terenskoj nastavi u Vukovaru gdje su posjetili nekoliko lokacija vezanih... Gradonačelnik sa srednjoškolcima i nastavnicima posjetio Vukovar

Gradonačelnik Stjepan Kostanjević zajedno s učenicima i nastavnicima Srednje škole Glina sudjelovao je na Terenskoj nastavi u Vukovaru gdje su posjetili nekoliko lokacija vezanih uz Domovinski rat i stradanja hrvatskog naroda kao što su Memorijalno groblje, Spomen dom Ovčaru, Muzej Vukovarske bolnice, Vukovarsku vojarnu i Spomen dom hrvatskih branitelja. U sklopu terenske nastave posjetili su i Muzej vučedolske kulture kao i ostale značajne lokalitete.

Ravnateljica Srednje škole, Marija Margušić-Novosel, zahvalila se gradonačelniku i Gradu Glini što je omogućio da već drugi put srednjoškolci mogu posjetiti grad heroj.