Gradonačelnik na obilježavanju Dana Općine Topusko Gradonačelnik na obilježavanju Dana Općine Topusko
Na blagdan svetoga Vida, svog zaštitnika, Općina Topusko započela je svečanom sjednicom obilježavanje Dana općine. Svečanoj sjednici nazočio je gradonačelnik Grada Gline, Stjepan Kostanjević... Gradonačelnik na obilježavanju Dana Općine Topusko

Svečanoj sjednici nazočio je gradonačelnik Grada Gline, Stjepan Kostanjević koji čestitao načelniku općine te tom prilikom istaknuo kako Topusko i Glina imaju dugu tradiciju suradnje, koja će se nastaviti i dalje. Gradonačelnik je također najavio i daljnje uređenje stare ceste Glina-Topusko i druge zajedničke projekte.