Gradonačelnik Grada Gline Milan Bakšić uputio je čestitku povodom 05.kolovoza 2014.godine Gradonačelnik Grada Gline Milan Bakšić uputio je čestitku povodom 05.kolovoza 2014.godine
Dragi sugrađani, Glinjanke i Glinjani, Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja dani su sjećanja na ostvarenje našeg dugogodišnjeg sna, slobodnu i... Gradonačelnik Grada Gline Milan Bakšić uputio je čestitku povodom 05.kolovoza 2014.godine

Dragi sugrađani, Glinjanke i Glinjani,

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja dani su sjećanja na ostvarenje našeg dugogodišnjeg sna, slobodnu i neovisnu državu. S najvećom radošću prisjećamo se i dana oslobođenja našeg Grada u koji smo se prije 19 godina vratili nakon četverogodišnjeg progonstva.

Stoga smo danas dužni izraziti zahvalnost hrvatskim braniteljima, obiteljima poginulih i nestalih hrvatskih branitelja i ne zaboraviti one koji su svoj život dali za slobodu ove države i ovog Grada.

Oni nas obvezuju da ovaj Grad razvijemo u mjesto koje će svakom građaninu pružiti dostojanstven život.

Čestitam vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i Dan Grada Gline!

Vaš gradonačelnik

Milan Bakšić