Gradonačelnik čestitao Franu Antunu Krizmaniću na osvojenoj medalji Gradonačelnik čestitao Franu Antunu Krizmaniću na osvojenoj medalji
Gradonačelnik Stjepan Kostanjević čestitao je Franu Antunu Krizmaniću na osvojenoj medalji na najvećem kickboxing natjecanju u Hrvatskoj u Karlovcu. Fran je osvojio brončano odličje... Gradonačelnik čestitao Franu Antunu Krizmaniću na osvojenoj medalji

Fran je osvojio brončano odličje u kategoriji point fight dječaci do 15 godina-69 kg. Valja naglasiti da je Fran tek navršio 13 godina i bio je najmlađi među svih osam natjecatelja u toj kategoriji.

Pokroviteljica natjecanja “European Cup Karlovac open 2017”  bila je predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović, a bitno je istaknuti da je nastupilo preko 1200 natjecatelja iz 34 zemlje, s tri kontinenta – Europe, Azije i Afrike.

Zapažene nastupe ostvarili su i Borna Klobučar, Petra Žmirić, Lucijan Ivanović i te Antonija Žilić.