Povodom odličnih rezultata koje su Glinske banice ostvarile na Europskom prvenstvu mažoretkinja održanom u rujnu u Vinkovcima, u ponedjeljak, 28. studenoga za njih je upriličen prijem kod gradonačelnika Grada Gline Stjepana Kostanjevića.

Djevojke su ponos našeg grada koji Glinu uvijek predstavlja na najbolji mogući način i smatramo da ih u njihovom radu treba još i više podržati, rekao je gradonačelnik Kostanjević.

Dodaje kako se poseban osvrt stavlja na rad s mladim ljudima koje treba usmjeravati u pravcu sporta i kulture kako bi još više napredovali. Nada skorom završetku Sportske dvorane u Gradu Glini te se smatra da će zbog toga rezultati glinskih sportaša biti još i bolji.

Gradonačelnik je za daljnji i još uspješniji rad Glinskim banicama uručio prijenosni zvučnik koji će im itekako pomoći te olakšati treninge i nastupe te im zaželio puno sreće i uspjeha na nadolazećim natjecanjima.