Dan Dječjeg vrtića “Bubamara” i podizanje Zelene zastave Dan Dječjeg vrtića “Bubamara” i podizanje Zelene zastave
Dječji vrtić „Bubamara“ Glina jučer je prigodnim programom obilježio svoj dan, Dan vrtića. Tom prilikom podignuta je Zelena zastava jer je upravo ovaj vrtić... Dan Dječjeg vrtića “Bubamara” i podizanje Zelene zastave

Dječji vrtić „Bubamara“ Glina jučer je prigodnim programom obilježio svoj dan, Dan vrtića. Tom prilikom podignuta je Zelena zastava jer je upravo ovaj vrtić stekao status Međunarodne eko škole, a od vrtića su se oprostili predškolarci koji će od jeseni svoje vrtićke klupe zamijeniti školskima.

Gradonačelnik Grada Gline, Stjepan Kostanjević, svim polaznicima i djelatnicima vrtića uputio je čestitke povodom njihovog Dana te zaslužene Zelene zastave.

Foto: Olivera Strejček