Čestitka vjernicima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru Čestitka vjernicima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru
Vjernici pravoslavne vjeroispovijesti ove nedjelje 01. svibnja slave Uskrs. Tim povodom gradonačelnik Grada Gline i njegovi zamjenici uputili su čestitku svim vjernicima koji Uskrs... Čestitka vjernicima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru

Vjernici pravoslavne vjeroispovijesti ove nedjelje 01. svibnja slave Uskrs. Tim povodom gradonačelnik Grada Gline i njegovi zamjenici uputili su čestitku svim vjernicima koji Uskrs slave po julijanskom kalendaru.

Uskrs je blagdan kršćanske nade, zajedništva, vjere i ljubavi za bližnjega, blagdan je to suživota i kršćanskog razumijevanja. U tome duhu, svim pravoslavnim vjernicima čestitam Uskrs, stoji u čestitci gradonačelnika Stjepana Kostanjevića i njegovih zamjenika.