Čestitka povodom Dana državnosti Čestitka povodom Dana državnosti
Povodom Dana državnosti, gradonačelnik Grada Gline, sa svojim suradnicima, uputio je čestitku svojim sugrađanima. Svake godine prisjećamo se povijesnog trenutka kada je Hrvatski sabor... Čestitka povodom Dana državnosti

Svake godine prisjećamo se povijesnog trenutka kada je Hrvatski sabor 25. lipnja 1991. godine donio Deklaraciju o proglašenju suverene i samostalne Republike Hrvatske, čime su ostvarene pretpostavke za priznavanje Hrvatske kao međunarodno-pravnog subjekta.

Drage Glinjanke i Glinjani, sjećajući se prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana, kojemu je hrvatska samostalnost bila san, te svih onih koji su dali svoje živote i zdravlje za našu Domovinu i Grad, čestitam vam u ime Grada Gline i u svoje osobno ime Dan državnosti!

Gradonačelnik
Stjepan Kostanjević