Čestitka gradonačelnika povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Gline Čestitka gradonačelnika povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Gline
Dragi hrvatski branitelji, Glinjanke i Glinjani, Čestitam vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja te Dan Grada Gline. Ovo su dani kad... Čestitka gradonačelnika povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i Dana Grada Gline

Dragi hrvatski branitelji, Glinjanke i Glinjani,

Ovo su dani kad trebamo biti ponosni na naše branitelje koji su u Domovinskom ratu podnijeli veliku žrtvu za stvaranje suverene hrvatske države i slobodu našeg Grada.

Kao i tada, i danas nam je potrebno zajedništvo kako bismo zajedničkim djelovanjem stvorili bolje uvjete za daljnju izgradnju zemlje i ostanak mladih ljudi u Glini i cijeloj Hrvatskoj.

Još jednom zahvaljujem se svima onima koji su utkani u temelje naše Domovine i pozivam vas da dostojanstveno proslavimo ove slavne dane.

Gradonačelnik

Stjepan Kostanjević